O nás - Pietro Media, s.r.o.
Návrh, tvorba a optimalizácia webových stránok a portálových riešení. SEO optimalizácia a UX dizajn na profesionálnej úrovni.
web, stránka, seo, ux dizajn, ux, cms, systém, dizajn, www
7694
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-7694,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.5,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

O nás

Čo robíme?

Spoločnosť Pietro Media, s.r.o. vznikla v roku 2012. Zameriavame sa na tvorbu komplexných portálových riešení, ktorých cieľom je prinášať návštevníkom bezplatný kreatívny obsah. Naše webové projekty oslovujú najmä segment detí, mamičiek, rodičov, učiteľov a oblasť cestovného ruchu a leteckého priemyslu. V rámci našich webových portálov poskytujeme predaj reklamného priestoru pre inzerentov.

 

Aktuálne prevádzkujeme a pracujeme na 6 portáloch: www.lietanie.eu, www.nasedeticky.sk, www.omalovanky.sk, www.detskeomalovanky.sk, www.coloringbook.pics, www.psychoweb.sk.

Okrem toho sa venujeme profesionálnej tvorbe webových stránok, e-commerce riešení a online marketingu. Na základe analýzy Vašich špecifických požiadaviek pre Vás pripravíme funkčné webové riešenie šité na mieru.

 

Taktiež zabezpečujeme komplexné služby v oblasti odborného poradenstva, analýzy a projektového manažmentu pri tvorbe Vášho webového sídla alebo informačného systému.

Kto sme?

 

Peter Remiš – CEO

 

Informačným technológiám a tvorbe webových stránok a portálov sa venuje od roku 2005. Zameriava sa na vývoj webových portálov, optimalizáciu informačných systémov a zefektívňovanie výkonu e-commerce riešení.

Poslať správu

 

Dana Vitálošová – Content manager

 

Jej doménou je tvorba kreatívneho obsahu a copywriting textov na našich portáloch Omalovanky.sk a Nasedeticky.sk. Taktiež aktívne zabezpečuje správu profilov na sociálnych sieťach.

Poslať správu

Kariéra v Pietro Media, s.r.o.

V súčastnosti nemáme žiadne voľné pozície.

Ak si aj napriek tomu myslíte, že by sme o Vás mali vedieť, napíšte nám :o)

Pokiaľ máte záujem o bezplatnú stáž alebo exkurziu do našej kreatívnej kuchyne, napíšte nám!