O spoločnosti

Spoločnosť Pietro Media, s.r.o. vznikla v roku 2012. Zameriavame sa na tvorbu a prevádzku komplexných portálových riešení, ktorých cieľom je prinášať návštevníkom bezplatný a prémiový kreatívny obsah. Do nášho portfólia webových portálov patria obľúbené stránky so zameraním na kreatívny a edukačný obsah pre deti Nasedeticky.sk, Omalovanky.sk, Coloringbook.pics a Detskeomalovanky.sk a prevádzka eshopu s detským prémiovým obsahom v elektronickej a tlačenej forme.

Ďalším segmentom, ktorému venujeme pozornosť, je oblasť cestovania, leteckej dopravy, ubytovania a cestovného ruchu, v rámci ktorého sme vytvorili internetové portály Lietanie.eu a Travel2World.sk.

Naše stránky navštevuje pravidelne viac ako 200-tisíc unikátnych návštevníkov mesačne. Vďaka tejto návštevnosti dokážeme potenciálnym partnerom poskytnúť hodnotný reklamný priestor na prezentáciu svojich produktov alebo služieb.

Okrem tvorby a prevádzky vlastných portálov sa venujeme aj profesionálnej tvorbe webových stránok, e-commerce riešení na mieru. Našimi rukami prešli už desiatky spokojných klientov, pre ktorých sme vytvorili firemné webové stránky, osobné web vizitky, eshopy, blogy a portálové riešenia.

Taktiež zabezpečujeme komplexné služby v oblasti odborného poradenstva, analýzy a projektového manažmentu pri tvorbe webových stránok, informačných systémov, webových a mobilných aplikácie, prípadne UX/UI dizajnu.

Portfólio našich činností sme v roku 2020 rozšírili aj o vydavateľskú činnosť. Medzi naše tlačené diela patrí napríklad Cestovateľský denníček, Obťahujeme zvieratká – Pracovné listy na grafomotoriku, Vianoce a Zima – Pracovné listy na grafomotoriku a cestovateľský magazín Travel2World.

Náš tím

Tím Pietro Media tvoria odborníci s dlhoročnými skúsenosťami vo svojom obore. Okrem interných ľudí využívame aj partnerskú spoluprácu a pre každý projekt vždy vyberáme špecialistov tak, aby čo najlepšie vyhovovali potrebám našich klientov a ich požiadavkám. Môžete sa tak spoľahnúť, že nech už máte akékoľvek špecifické požiadavky, vždy od nás dostanete to najlepšie.

Silné stránky nášho tímu sú:

  • Návrh, tvorba a správa webových stránok a eshopov na mieru.
  • Vývoj webových a mobilných aplikácií.
  • Konzultácie a poradenstvo v oblasti digitálnych technológií.
  • Grafický a UX/UI dizajn.
  • SEO optimalizácia, Copywriting.
  • Online marketing.

Kariéra v Pietro Media

Aktuálne nemáme žiadne voľné pracovné pozície.

Ak si aj napriek tomu myslíte, že by sme o vás mali vedieť a máte záujem o spoluprácu, neváhajte a napíšte nám.