Title Image

Ponuka webových a online služieb

Efektívne, kreatívne a lacné riešenia pre Váš web!

Tvorba webových stránok na mieru

Naše portfólio obsahuje celý sortiment služieb, ktoré komplexne zastrešujú proces tvorby webovej stránky, od jej návrhu, realizácie, spustenia, až po následnú správu, optimalizáciu a marketingovú komunikáciu. Webovú stránku pripravíme tak, aby maximálne reflektovala Vaše požiadavky a zároveň spĺňala vysoké nároky trhu. Stránky tvoríme v responzívnom dizajne - tzn. zobrazenie obsahu sa prispôsobí zariadeniu, na ktorom si web prehliadate. K dispozícii je samozrejme aj prehľadné administračné rozhranie, v ktorom si dokážete spravovať web vo vlastnej réžii.

SEO optimalizácia

Aby ste dosiahli v organickom vyhľadávaní vo vyhľadávačoch čo najvyššie pozície, je potrebné aby Vaša stránka bola naprogramovaná a nastavená pre vyhľadávače správnym spôsobom. Výsledné poradie ovplyvňuje množstvo premenných a preto netreba nič podceniť a optimalizácii web stránky venovať patričnú pozornosť. Konkurencia nespí a určite sa snaží o to isté ako Vy. Pri ptimalizácii webu sa oplatí byť vždy o krok vpred a vyťažiť z aktuálnej konkurenčnej výhody a pozície maximum.

Tvorba UX dizajnu

Na dosiahnutie čo najlepšej použiteľnosti webovej stránky sa zameriavame na jej funkčný dizajn. Zabezpečíme, aby sa návštevníci na Vašej stránke vedeli správne orientovať a viedli svoje kroky k očakávanej alebo požadovanej akcii. Zároveň dbáme na to, aby funkčné prvky boli naozaj fungujúce a účinné.

Copywriting

Potrebujete pripraviť pre stránku obsah tak, aby bol pútavý a zrozumiteľný pre návštevníkov a zároveň optimalizovaný pre vyhľadávače? Ponúkame Vám služby v oblasti copywritingu textov a obsahu. Copywritingové úpravy zrealizujeme na existujúcom obsahu alebo pripravíme úplne nový.

E-commerce riešenia na mieru

Plánujete rozbehnúť nový internetový obchod alebo by ste chceli vylepšiť ten existujúci? Vytvoríme pre Vás e-shop riešenie na mieru. Pri nových e-shopoch sa môžete spoľahnúť na kvalitný návrh a realizáciu odrážajúcu potreby a požiadavky Vášho segmentu zákazníkov. Samozrejmosťou je prehľadné a jednoduché administračné rozhranie, prostredníctvom ktorého budete mať nad svojim e-shopom plnú kontrolu. Naše riešenie umožňuje taktiež napojenie na účtovný systém a platby prostredníctvom internetového bankovníctva alebo platobnými kartami.

Správa webových portálov

Ak nemáte dostatočné skúsenosti so správou webovej stránky alebo jednoducho na to nemáte čas, radi sa o všetko postaráme za Vás. Zabezpečíme pre Vás komplexnú a pravidelnú správu a aktualizáciu obsahu webových stránok. Správu realizujeme aj na weboch, ktoré neboli realizované u nás. Dokážeme sa rýchlo zorientovať v akomkoľvek systéme na správu webu a efektívne sa postarať o potrebnú aktualizáciu obsahu, prípadne aj iné systémové a funkčné úpravy.

Online marketing

Aj ta najkrajšia a najlepšie vymyslená stránka nebude úspešná bez kúsku pomoci vo forme online marketingu. Zabezpečíme pre Vás prípravu a nastavenie online reklamných kampaní. Taktiež sa postaráme o správu profilov a komunikáciu na sociálnych sieťach.

Konzultačné služby a poradenstvo

Pokiaľ potrebujete poradiť s prípravou nového webu alebo analýzou funkčnosti Vášho existujúceho riešenia, môžete sa smelo obrátiť na nás. Zabezpečíme pre Vás konzultačné služby a poradenstvo v oblasti tvorby webových stránok a aplikácií. Zároveň Vám ponúkame služby projektového manažmentu pri tvorbe Vášho webu.

Mám záujem o cenovú kalkuláciu

Naša spoločnosť realizuje aj služby v oblasti predaja reklamného priestoru poskytovaného na našich webových portáloch. Pokiaľ potrebujete efektívne spropagovať svoje produkty, služby a webové stránky, radi Vám poskytneme reklamný priestor za výhodné ceny. Viac informácií…