Title Image

Reklamné služby

Propagujte svoje služby cielene a za výhodné ceny!

Ponúkame Vám príležitosť zviditeľniť svoju spoločnosť a jej produkty prostredníctvom reklamných služieb poskytovaných na našich webových stránkach. Prevádzkujeme niekoľko webových portálov orientovaných prevažne na segment detí, rodičov, učiteľov – Nasedeticky.sk, Detskeomalovanky.sk, Coloringbook.pics, Omalovanky.sk a segment cestovného ruchu – Lietanie.eu. Získajte nových zákazníkov rýchlo, efektívne a lacno.

Reklamný banner

Predstavuje klasickú formu online komunikácie služieb. Na našich portáloch Vám ponúkame možnosť zobraziť reklamné bannery o rozmeroch 728 x 90px, 300 x 300 (600)px, prípadne aj iný rozmer podľa dohody.

Komerčný PR článok

Obľúbenou formou propagácie produktov a služieb je publikovanie reklamného článku. Má priamejší zásah na cieľovú skupinu a zároveň prináša benefit v podobe dlhodobého spätného odkazu na Vaše stránky.

Reklamný status na Facebooku

V rámci našich facebookových skupín odprezentujeme formou reklamného statusu Vaše produkty a služby, prípadne odprezentujeme reklamný článok publikovaný na niektorom z našich portálov.

Reklamný priestor poskytujeme na týchto portáloch

Mám záujem o cenovú kalkuláciu

Ponúkame Vám aj služby v oblasti návrhu a tvorby webových stránok, e-shop riešení, online marketingu, správy webových portálov,  optimalizácie informačných systémov a taktiež konzultačné služby a poradenstvo. Viac informácií…