Lietanie.eu - Pietro Media, s.r.o.
Návrh, tvorba a optimalizácia webových stránok a portálových riešení. SEO optimalizácia a UX dizajn na profesionálnej úrovni.
web, stránka, seo, ux dizajn, ux, cms, systém, dizajn, www
7524
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-7524,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.10,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive
 

Lietanie.eu

Typ projektu

Reklamné služby, Webový portál

Informácie o projekte

www.lietanie.eu

 

Letecká doprava je najrýchlejšie rastúcim odvetvím v oblasti dopravy a cestovania. To prináša širokú ponuku poskytovaných služieb leteckými spoločnosťami. Aby sme Vám uľahčili orientáciu v tak rozsiahlej ponuke, umožnili Vám cestovať čo najlacnejšie a využívať tie najlepšie služby, prinášame Vám informácie z leteckého biznisu z prvej ruky.

 

Denne pre Vás sledujeme ponuky leteckých spoločností a prinášame Vám informácie o najvýhodnejších ponukách leteniek za tie najlepšie ceny. Orientujeme sa prevažne na lety, ktoré sú v najlepšom dosahu pre Slovákov. (Odlety z letísk Bratislava, Košice, Viedeň, Budapešť, Praha)

 

Zároveň pomáhame zorientovať sa nováčikom ale aj ostrielaným letcom v navigácií na letiskách a fanúšikom lietania prinášame čerstvé správy z oblasti vývoja nových dopravných lietadiel, leteckých katastrof a iných zaujímavostí.

 

K portálu Lietanie.eu je pridružený aj facebookový profil pre fanúšikov stránky.

 

Ak máte záujem o reklamu na stránke Lietanie.eu, neváhajte nás kontaktovať.