Chatboty - Pietro Media, s.r.o.
Návrh, tvorba a optimalizácia webových stránok a portálových riešení. SEO optimalizácia a UX dizajn na profesionálnej úrovni.
web, stránka, seo, ux dizajn, ux, cms, systém, dizajn, www
8311
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-8311,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.10,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive
 

Chatboty

Komunikujte so zákazníkmi efektívnejšie za pomoci CHATBOTA

Získajte konkurenčnú výhodu vďaka využitiu novinky v oblasti komunikácie so zákazníkmi – chatbotom.

 

Chatboty  sú nová technológia, ktorá Vám umožní automatizáciu komunikácie so zákazníkmi. Za pomoci chatbota viete okamžite odpovedať na otázky zákazníkov, čím zvýšite ich spokojnosť a zároveň vďaka automatizácii komunikácie dokážete usporiť aj nemalé náklady na personál obsluhujúci vaše komunikačné kanály na sociálnych sieťach.

 

Dobre navrhnutý chatbot dokáže zvýšiť predaj produktov, vyriešiť automaticky až do 90 % zákazníckych podnetov a taktiež umožňuje vytvárať rôzne zábavné hry, virtuálne osobnosti, ktoré zvýšia obľúbenosť vašej značky a spoločnosti na sociálnych sieťach.

 

Možnosti využitia chatbotov sú veľmi široké a záleží len na Vás, akú oblasť biznisu si prajete podporiť za pomoci bota.

Chatbot na mieru

Navrhneme pre Vás Chatbota na mieru presne podľa Vašich požiadaviek a predstáv. Celú logiku fungovania a správania sa prispôsobíme Vašim individuálnym potrebám a zároveň zabezpečíme potrebné napojenie a integráciu na Vaše informačné systémy.

Profesionálna správa

O nič sa nemusíte starať. Všetko zabezpečíme za Vás. Počas celej životnosti chatbota pre Vás zabezpečíme jeho správu, rozvoj a pridávanie nových funkcionalít podľa Vašich požiadaviek.

Náš najnovší Chatbot

Vyskúšajte si nášho Travelhacker Bota, ktorého sme vytvorili pre najlepšiu Blogerku roka 2017. Tento chatbot prináša návštevníkom a fanúšikom facebookovej stránky Janka Travelhacker možnosť prihlásiť sa k odberu Adventného kalendára. Po zaregistrovaní odberu dostane návštevník od Travelhacker bota každý deň až do Vianoc jeden čerstvý tip, ako cestovať lacnejšie a výhodnejšie. Užívatelia sa môžu “čokoládky” z kalendára prehliadať aj opakovane a zároveň ich môžu odoslať aj svojim priateľom. Okrem toho sú súčasťou chatbota aj predajné odkazy na novú knihu, odkazy na najnovšie články zo stránky Travelhacker.blog a taktiež celosvetová predpoveď počasia.

 

Vyskúšať Travelhacker Bota

Mám záujem o cenovú kalkuláciu

Naša spoločnosť realizuje aj služby v oblasti predaja reklamného priestoru poskytovaného na našich webových portáloch. Pokiaľ potrebujete efektívne spropagovať svoje produkty, služby a webové stránky, radi Vám poskytneme reklamný priestor za výhodné ceny. Viac informácií…